1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ця Угода (далі — Угода) є публічною офертою умов використання сайту loftgamebar.com (далі — Сайт), в особі Правовласника Веб-сайту (далі — Адміністрація Сайту) та третіх осіб — фізичних та/або юридичних осіб (далі — Користувач).
1.2. Користувач зобов’язується повністю ознайомитись з цією Угодою до моменту внесення персональної інформації на Сайті.
1.3. Внесення персональної інформації на веб-сайті означає повне та беззастережне прийняття Користувачем умов цієї Угоди.
1.4. У разі незгоди Користувача з умовами Угоди використання Сайту Користувач повинен негайно припинитися.

2. Інтелектуальні права

2.1. Усі результати інтелектуальної діяльності та засоби індивідуалізації, розміщені на веб-сайті, у тому числі, але не обмежуючись, елементами дизайну, графічними зображеннями (у тому числі ілюстрації), фотографічними творами, текстом, аудіовізуальними творами та іншими творами, а також товарними знаками та промисловими зразками, що охороняються відповідно до чинного в Україні законодавства.
Вищезазначені об’єкти інтелектуальної власності окремо і всі разом являють собою Контент, що охороняється (далі — Контент).
2.2. Сайт та все, що на ньому розміщено, а також весь Контент веб-сайту є власністю Адміністрації Сайту.
2.3. Використання Веб-сайту, у тому числі його Контенту, допускається лише з метою ознайомлення та для можливості отримання послуг, які надає Адміністрація Сайту.
Використання Веб-сайту, у тому числі його Контенту, у комерційних цілях не допускається.
2.4. Цитування текстових матеріалів, опублікованих на веб-сайті, дозволяється з обов’язковою вказівкою активного гіперпосилання на веб-сайт або розділ Веб-сайту з цитованим Контентом.
2.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім випадків, коли такий дозвіл Користувачеві надано Адміністрацією Сайту.

3. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

3.1. Сайт дозволяє користувачеві переглядати та завантажувати інформацію з веб-сайту виключно для особистого некомерційного використання. Заборонено видозмінювати матеріали Сайту, розповсюджувати Контент для громадських та/або комерційних цілей.
3.2. При внесенні персональної інформації на веб-сайті або оформленні замовлення на веб-сайті Користувач дає згоду на надання достовірної та точної інформації про себе та свої контактні дані.
3.3. Користувач може оформити бронювання на кімнату або стіл, залишити персональну інформацію у форму «Замовити зворотній дзвінок» самостійно шляхом натискання кнопки «Забронювати», «Замовити зворотній дзвінок» або за телефоном, вказаним на веб-сайті. При оформленні бронювання на кімнату або стіл, внесенні інформації у форму «Замовити зворотній дзвінок» оформлення замовлення телефоном повідомлення користувача здійснюється на номер мобільного телефону, який був зазначений у формах зазначених у п. 3.2
3.4. На веб-сайті заборонені прямі або непрямі образи третіх осіб, заклики до насильницької зміни конституційного ладу або захоплення державної влади, заклики до зміни адміністративних кордонів або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, будь-яка образлива поведінка та висловлювання, в яких простежується провокування різкої та/або негативної реакції інших користувачів, а також будь-які дії та повідомлення, заборонені чинним в Україні законодавством.

4. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ, ОСОБИСТІ ДАНІ І БЕЗПЕКА

4.1. Інформація, яку надає Користувач Адміністрації Сайту, є конфіденційною інформацією.
4.2. Погоджуючись з цією Угодою, Користувач надає свою повну та беззастережну згоду на збір, обробку та використання своїх персональних даних на умовах та у порядку, передбаченому Законом України «Про захист персональних даних».
4.3. Користувач дає згоду Адміністрації Сайту на збирання, використання, обробку, зберігання інформації, що містить персональні дані користувача, лише з метою надання Адміністрацією Сайту відповідних послуг за допомогою Веб-сайту.
4.4. Адміністрація Сайту зобов’язується здійснювати збір тільки тієї інформації, що містить персональні дані користувача, і яку Користувач надає добровільно під час реєстрації на веб-сайті або оформлення Замовлення без реєстрації на веб-сайті, тобто лише в тих випадках, коли інформація є необхідною для надання та / або покращення послуг, які надає Адміністрація сайту Користувачеві.
4.5. Адміністрація Сайту вживає необхідних заходів для запобігання несанкціонованому доступу до персональних даних користувача Сайту.

4.6. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за дії третіх осіб (у тому числі Інтернет-провайдерів, які забезпечують технічну доступність Веб-сайту в місці знаходження користувача) щодо захисту